ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ УСТАНОВКИ РОЛЕТНИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ WISNIOWSKI

Для облаштування в’їзду виробничих приміщень пропонується безліч варіантів, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, а й типом монтажу. Але чи існують системи підйомного типу, які б відповідали всім вимогам щодо промислових підприємств та легко встановлювались на будь-які будівлі? Так, звісно! В цій статті ми пропонуємо ознайомитися більш детально з автоматичними ролетними воротами та дізнатись про їх особливості й переваги.

ПЕРПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ УСТАНОВКИ РОЛЕТНИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІ

Читайте також:

Надійний захист від сонця — рафштори «зовнішні жалюзі»

Основні відмінності між автоматичними секційними та рулонними брамами

Жалюзійні системи ALUTECH

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНСТРУКЦІЙ WISNIOWSKI

Полотна рулонних виробів виготовляють із особливих алюмінієвих профілів серії АW 100, які мають пінополіуретанове наповнення.

БРАМИ WISNIOWSKI

В залежності від діяльності підприємства, вони можуть бути оснащені:

  • спеціальними сталевими ламелями з перфорацією: завдяки отворам здійснюється належна вентиляція;
  • алюмінієвими профілями з вікнами для додаткового освітлення приміщення.

Особливості ролетної системи

За рахунок наявності бічних замків забезпечується необхідна відстань між секціями, тому стулка має легкий та безшумний хід під час намотування. Зі сторони приміщення по краях рулонного полотна закріплюються напрямні, ущільнювачі та необхідні елементи для ковзання. Нижня частина системи оснащена спеціальною планкою: в разі доторкання до перешкоди, вона зупинить рух воріт та підніме їх вгору.

роллети

ЯКІ БУВАЮТЬ ТИПИ МОНТАЖУ?

Ворота для виробничих будівель можуть мати декілька видів установки. Давайте розглянемо їх більш детально:

  • Для приміщень з низькою перемичкою та відсутністю необхідного простору зі сторін підходить зовнішній монтаж накладного типу. Тобто, система розмішується ззовні й оснащується алюмінієвим захисним боксом, який кріпиться кронштейнами. Його бічні сторони закриваються сталевими кришками, тому автоматизована брама завжди буде надійно захищена від несприятливих погодних умов. Для фарбування пропонується два стандартних кольори або інший відтінок за бажанням клієнта із каталогу RAL.
  • Якщо розміри приміщення дозволяють провести монтаж внутрішнього типу, то ролетна конструкція, аналогічно першому варіанту, встановлюється всередині. Також передбачено й інший варіант за допомогою валу. Він закріплюється кронштейнами та доповнюється алюмінієвими накладками (верхньою та нижньою) і може бути пофарбований двома базовими відтінками або в інший колір на вибір замовника.

Ворота для будівель

ВАРІАНТИ УПРАВЛІННЯ ВОРОТАМИ НА ЗАВОД

Керувати брамою для виробничого приміщення дуже зручно, оскільки вона оснащена фірмовою автоматикою, яка входить в базовий комплект. Технічні характеристики електроприводу Wisniowski:

  • клас пристрою — ED 60%;
  • необхідне живлення — 3x400 В;
  • ступінь захисту — IP54;
  • блоки керування — 5 типів;
  • в наявності є — самогальмуюча передача та електромагнітний тормоз.

В разі аварійного випадку жалюзійні ворота можна підняти за допомогою спеціальної рукоятки або скористатись ланцюговим механізмом, що знаходиться на двигуні.

ПРОМИСЛОВІ РОЛЕТИ НА СКЛАД

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОМИСЛОВІ РОЛЕТИ НА СКЛАД З ДОСТАВКОЮ В УКРАЇНІ?

Наш інтернет-магазин пропонує якісні вироби від польської компанії Wisniowski та гарантує швидке виконання замовлення. Для того, щоб придбати потрібний товар, необхідно обрати модель й залишити заявку на сайті або здійснити дзвінок за номером +38 (050) 356-21-14. Якщо ви бажаєте ознайомитися зі зразками, отримати технічну підтримку — приходьте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ», знайшовши в розділі «Офіси по Україні» найближчий шоу-рум. У нас завжди діють знижки та акції!

Немає коментарів
Додати коментар