Двері для приватного будинку CREO від Wisniowski: надійність, технологічність та досконалий дизайн

Сучасні вхідні системи від польського виробника поєднують в собі величезну кількість позитивних якостей. Вони підкорюють найвибагливіших замовників своїм привабливим оформленням, при цьому гарантуючи помешканню затишок і безпеку. Автоматичні двері CREO, що відрізняються своєю технологічністю, швидко завоювали популярність на європейському ринку. Бажаєте дізнатись, чим саме обумовлено величезний попит на алюмінієві конструкції? Ми з радістю поділимось корисною інформацією із нашими читачами!

 двері CREO

Вхідні двері з Польщі – основні параметри та переваги

Алюмінієві системи з лінійки CREO мають найкращі відгуки від власників приватних будинків. Основною причиною став їхній благородний зовнішній вигляд у поєднанні з оптимальними властивостями та сучасними технологіями. Безперечно, технічні характеристики виробів заслуговують особливої уваги.

Дверне полотно має бездоганний коефіцієнт проникнення тепла: 0,8 Вт / м²∙К. Виробник гарантує, що в приміщенні буде тихо та безпечно, а про холод ви зовсім не згадаєте. Показник звукоізоляції коливається в межах до 36 dB.

двері з Польщі

Вхідні двері в будинок, виготовлені на польському заводі, мають особливу конструкцію. Вони складаються з чотирикамерних алюмінієвих профілів і товстих теплоізолюючих секцій з екструдованого пінополістиролу (7,7 см). Весь периметр полотна захищено міцними ущільнювачами, а наявність теплого порога додатково перешкоджає появі протягів.

Система замикання за замовчуванням представлена автоматичним замком, що має три точки закриття. За бажанням замовника тип механізму може бути змінено на електричний. Іще однією перевагою конструкції стають петлі зовнішнього типу, які забезпечують кут відкриття 180°.

двері в будинок

Додаткові можливості, які покращують функціональність

На алюмінієві двері Wisniowski можна встановити сучасні пристрої, за допомогою яких ви зможете контролювати доступ в приміщення з максимальною зручністю. Серед них – прилад, скануючий відбитки пальців, а також система SmartCONNECTED, що дозволяє управляти входом за допомогою смартфона на будь-якій відстані.

Для додаткового обладнання полотна пропонується доводчик, який буде приховано всередині. Підвищити комфорт використання та рівень безпеки допоможе дверне вічко з дзвінком електронного типу. Воно має здатність до запису зображень: інформація зберігається на картці пам'яті SD.

Зовнішні двері CREO – особливості дизайну

Колір алюмінієвого полотна, а також скління, оформлення різними візерунками та тисненням можна підібрати на будь-який смак. Для фарбування виробу доступно більш ніж 200 відтінків з каталогу RAL. Завдяки цьому з'являється можливість об'єднати колірну гамму фасаду та входу загальним тоном, або навпаки, зробити контрастний акцент. Технологія DEKOR дозволяє виконувати фарбування під камінь або деревину, але з таким оформленням не порівняти вхідні двері, прикрашені плівкою «під дерево». Також в широкому асортименті представлені різноманітні варіанти скління, фрамуги та стильні сталеві ручки для відкривання.

 двері CREO

Як замовити польські алюмінієві двері з доставкою та монтажем у Києві?

Після того, як ви обрали розмір, дизайн та додаткове оснащення для вхідної системи, зверніться до професійних консультантів brama-market.lviv.ua. Вони оперативно розрахують вартість виготовлення дверей під замовлення з урахуванням всіх вимог та побажань. Нагадуємо, що в нашому асортименті представлено й іншу продукцію виробництва Wisniowski: гаражні системи, відкатні ворота у двір, оцинковані огородження. Дізнайтесь про товари більше та отримайте спеціальну знижку, відвідавши демонстраційну залу «БРАМА МАРКЕТ» у Києві за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 127.


Немає коментарів
Додати коментар