СЕРІЯ ОГОРОДЖЕНЬ І ВОРІТ MODERN ВІД ЗАВОДУ WISNIOWSKI

Огороджувальні системи, виготовлені на польському підприємстві, є функціональними та надійними в експлуатації. Також вони мають сучасний дизайн, завдяки чому неперевершеним доповненням будь-якого екстер’єру. Особливою популярністю відрізняються автоматичні ворота у двір з лінійки Modern. Високоякісні вироби преміум-класу здатні стати оптимальним варіантом для оформлення прибудинкової території. Особливості даної серії сьогодні пропонує розглянути «БРАМА МАРКЕТ».

виставковий салон ворі

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ В'ЇЗНИХ ВОРІТ

Відкатні системи являють собою самонесучі конструкції, полотно яких легко пересувається на роликовій платформі. Завдяки консольному механізму, стулка має тихий і плавний хід. Для надійної фіксації несучої конструкції використовуються анкерні болти. Виготовляються відкатні ворота з оцинкованої сталі: це забезпечує виробам надійний захист від корозії.

Розпашні конструкції складаються з двох стулок, які можуть відкриватися як всередину двору, так і назовні. Вони також мають тривалий термін експлуатації. Завдяки обробці розплавленим цинком (450° С), брами стають стійкими до негативного впливу зовнішнього середовища та не піддаються корозії. Виробник надає гарантію терміном на 10 років.

гаражні брами

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ ВЖЕ ЗАРАЗ

ДИЗАЙН ВОРІТ І ОГОРОДЖЕНЬ WISNIOWSKI

Лінійка Modern представлена широким вибором різноманітних декорів, завдяки чому стулки воріт і огороджувальна система можуть мати різне заповнення:

  • Серія AW.10.100 виконана в лаконічному дизайні з металевою сіткою. Конструкція з таким наповненням дозволить оглядати внутрішню частину території за рахунок відстані між осередками.
  • Модель AW.10.101 подібна оформленню AW.10.100, але замість «прозорої» металевої сітки використовуються панелі з перфорованими елементами.
  • Для AW.10.102, а також моделей з кодуванням 108, 109, 111, 112 виробник пропонує заповнення, де елементи з перфорацією відрізняються розміром і можуть бути доповнені вставками.
  • Заповнення у серіях AW.10.103 - AW.10.107 та AW.10.114 представлене сталевими плоскими прутами. За рахунок різної ширини та їх можливості розташування в різних положеннях (горизонтально, вертикально або хрест-навхрест), створюється різна щільність полотна.
  • Дизайн AW.10.200 розроблено спеціально для серії «HOME INCLUSIVE»: його представлено панелями. Суцільні вставки можуть бути виконані шириною 25 або 50 см.

дизайн воріт і огорож

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ: УПРАВЛІННЯ ЗІ ЗРУЧНІСТЮ

Для комфортного керування брамою замовники часто оснащують в’їзні системи електроприводами. Вони підбираються індивідуально з урахуванням розміру та ваги полотна. Для конструкцій Wisniowski добре підходить автоматика італійського виробництва FAAC, CAME і NICE.

гаражні секційні ворота

ЯК ЗАМОВИТИ ВОРОТА ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Купити польські преміальні огороджувальні системи Modern можна на brama-market.lviv.ua, оформивши онлайн-замовлення або подавши заявку за телефоном +38 (050) 356-21-14.

ворота Вишневкі

Приходьте в виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ» у вашому регіоні: ми відповімо на всі хвилюючі питання, проконсультуємо та допоможемо підібрати автоматичний привід або інші супутні аксесуари. Нагадуємо: для гостей шоу-румів завжди діють персональні знижки! Доставка товару по Україні здійснюється кур'єрськими службами.

Немає коментарів
Додати коментар