Як правильно підібрати електропривід для підйомних секційних брам?

Для того, щоб ворота на гараж функціонували стабільно та злагоджено, на них необхідно встановити автоматику високої якості. Річ у тім, що не кожен пристрій для управління підійде для певної в’їзної системи. Сьогодні ми розповімо нашим читачам про те, на що слід звертати увагу, обираючи електричний привід для воріт.

Визначаємо необхідний тип пристрою

Секційні системи можуть працювати під управлінням ланцюгової (стельової) або вальної автоматики. Давайте дізнаємось, чим вони відрізняються та для яких випадків призначені.

  • Стельові пристрої встановлюють на ворота для гаража, які використовуються в побуті. Це обумовлено тим, що вони не розраховані на дуже інтенсивну експлуатацію. До того ж, ланцюгові приводи здатні підіймати та опускати полотна певної маси та розмірів. Це не дозволяє монтувати їх на габаритні конструкції.

  • Вальна автоматика для воріт створена спеціально для управління великими та масивними промисловими брамами. Такі приводи здатні витримувати значне навантаження та функціонувати без перерви, не перегріваючись та не виходячи з ладу.

Обираємо виробника

Для того, щоб не розчаруватись у своїй покупці вже за декілька тижнів, слід одразу ж замовити привід високої якості. Найкращим рішенням для обладнання як побутової, так і промислової в’їзної системи стане пристрій з Італії (FAAC, CАМЕ або Nice) чи Німеччини (Hormann).

Автоматика від провідних виробників проходить ретельну перевірку у відповідності до європейських стандартів безпеки, а її довговічність та стабільна робота обов’язково підкріплюються гарантією. Звертати увагу на продукцію невідомих китайських брендів ми не радимо. Якщо не пощастить, ремонтувати або повністю замінювати пристрій управління доведеться вже через 1-2 місяці після його установки.

Остаточно визначаємось із моделлю приводу

Для того, щоб правильно обрати автоматику, в першу чергу потрібно дізнатись вагу, площу та висоту секційного полотна. Відштовхуючись від цих показників, ви швидко знайдете пристрій з необхідною потужністю, який забезпечить стабільну роботу в’їзної системи.

Якщо на території, де стоїть гараж, час від часу виникають перебої з електропостачанням, зверніть увагу на те, під якою напругою може працювати привід. Показник 24В свідчитиме про можливість обладнання автоматики акумулятором резервного живлення. Тепер перейдемо до інтенсивності роботи.

Побутові гаражні ворота навряд чи будуть відкриватися та закриватися дуже часто, тож для них буде достатньо відмітки у 30-50%. Для промислових брам слід підбирати пристрій з більшою інтенсивністю, спираючись на приблизну кількість циклів, виконуваних протягом дня.

Варто відзначити, що незалежно від типу в’їзної системи, слід подбати про безпеку експлуатації. Для цього потрібно встановити фотоелементи чи датчики руху: вони не дозволятимуть полотну врізатися в об’єкти, що опинятимуться в зоні її пересування.

Як замовити електричний привід для гаражних воріт з доставкою та монтажем в Україні?

В онлайн-каталозі brama-market.lviv.ua ви знайдете найбільш популярні моделі автоматики від провідних європейських виробників: Nice, FAAC, CАМЕ, Hormann, BFT, ROGER TECHNOLOGY і не тільки. Отримати професійну консультацію та оформити замовлення можна за телефоном +38 (067) 348-83-99. Зв’язавшись із менеджером, узгодьте з ним усі деталі, що стосуються термінів доставки товару та виконання монтажу на об’єкті. Дізнатись, як працюють сучасні пристрої управління секційними воротами, можна в спеціалізованих шоу-румах «БРАМА МАРКЕТ» в Україні.


Немає коментарів
Додати коментар