Обираємо безпечні ворота для дачі та заміського будинку

В’їзні системи, які дозволяють потрапити на приватну територію, насамперед повинні бути надійними та міцними. Особливо це стосується тих конструкцій, які встановлюватимуть на дачах та біля літніх котеджів, де господарі бувають лише протягом двох-трьох місяців на рік. Ворота у двір потрібно обирати з урахуванням багатьох аспектів, що впливають на саму можливість монтажу та подальше безперебійне функціонування системи. Сьогодні ми дамо читачам корисні поради та розповімо про оптимальні рішення для обладнання в’їзду до заміської ділянки.


Відкатні ворота на замовлення

Консольні системи являються беззаперечними фаворитами для власників дач та приватних будинків. Вони відрізняються зручністю у використанні та стабільною роботою за будь-яких погодних умов. Також варто зазначити, що стулки в таких брамах не мають схильності до застрягання та провисання. Дуже важливим моментом є відсутність необхідності постійного обслуговування воріт на роликах. Це свідчить про те, що їх можна сміливо встановлювати на дачі, не переживаючи за стан механізму в той час, коли вас там не буде.Для успішного виконання монтажу необхідно мати досить вільного місця уздовж огородження. На широких ділянках, де клумби, дерева, лавочки та інші об’єкти знаходяться на значній відстані від паркану, навряд чи виникнуть проблеми з установкою. А от якщо територія буде вузькою – можна зазнати певних труднощів. Однак рішення існують і для таких випадків: ви можете замовити зсувні ворота із двома стулками, які будуть рухатись назустріч одна одній.

Якщо даний варіант конструкції підійшов для обладнання в’їзду, зосередьтесь на тому, з яких матеріалів буде виготовлено браму. Досить розповсюдженими являються вироби з профнастилу, оскільки вони відрізняються низькою ціною та непоганими характеристиками. Однак існує і суттєвий мінус, а саме – схильність металічних листів до деформації. Більш надійним рішенням стануть ворота з сендвіч-панелей. Вони добре витримують вітрове навантаження, мають стильний вигляд та невелику вагу.


Розпашні ворота для приватного будинку

У випадках, коли виконати монтаж відсувної системи не вдається, можна застосувати альтернативний варіант. Розпашна двостулкова конструкція захистить територію від небажаних гостей не гірше за відкатну, однак вона має значну кількість недоліків для установки на дачі:


  • Полотна системи підвішуються на петлях, які потребують регулярного обслуговування;
  • Стулки в таких брамах нерідко провисають;
  • Для відкриття знадобиться значна кількість простору перед парканом. Якщо під’їзна дорога знаходиться під нахилом чи є вузькою, розкрита назовні конструкція спричинить багато незручностей. У випадках, коли стулки відчиняються всередину, у дворі втрачається велика кількість корисного простору.


Автоматика для воріт

Яку б конструкцію ви не обрали, можна значно підвищити її безпеку. Установка електричного приводу не тільки зробить управління в’їздом легким і зручним. Ділянку буде додатково захищено від небажаного вторгнення, оскільки пристрій надійно блокуватиме систему в закритому положенні. Брама відчиниться лише за допомогою пульта, тож потрапити на територію через проріз зможуть лише господарі будинку.

Ми рекомендуємо звернути увагу на автоматику італійського виробництва – CAME, FAAC або Nice. В асортименті представлені приводи як для відкатних, так і для розпашних систем.


Як замовити в’їзні ворота на дачу в Україні?

На сторінках онлайн-магазину brama-market.lviv.ua ви знайдете безліч вуличних конструкцій на будь-який смак. Зверніться до нас просто зараз, зателефонувавши за номером +38 (067) 112-18-69. Професійні консультанти допоможуть визначитися з типом в’їзної системи та підберуть для неї найнеобхідніші аксесуари. Бажаєте ознайомитись зі зразками товарів? Завітайте до будь-якого демонстраційного салону «БРАМА МАРКЕТ» в Україні.


Отримай персональну знижку в одному із салонів Брама Маркет!

Шоу-рум Брама Маркет в Україні

Немає коментарів
Додати коментар