Паркани з ковки, дерева та профнастилу: який тип огородження поставити у дворі?

Для захисту приватної території пропонується безліч варіантів огорож. Вони можуть бути виготовлені з бетону, каменю, сітки, цегли, полікарбонату, ковки, дерева або профнастилу. Три останні види парканів набувають все більшої популярності серед замовників. Але який саме з них краще обрати та чому? «БРАМА МАРКЕТ» пропонує дізнатись про це просто зараз.

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ ЗА 5 ХВИЛИН


Ковані огорожі: основні переваги

Захисні конструкції, створені вручну, відрізняються своєю міцністю та довговічністю. Вироби обробляють методом оцинковки, максимально зміцнюючи їх та захищаючи від корозії на багато років. До того ж, надійні ковані забори, фото яких ви можете подивитись на нашому сайті, мають неперевершений зовнішній вигляд. Замовник самостійно обирає дизайн: це може бути як готовий варіант із каталогу, так і унікальне оформлення, розроблене професійним художником ексклюзивно для вас. Професійні ковалі втілять в життя найскладніший ескіз: готовий виріб буде виглядати так само, як його уявляє клієнт.

Варто зазначити, що з красивим огородженням ідеально поєднуються ковані ворота та калитки, виготовлені в ідентичному стилі. Їх можна зробити цілком металічними або комбінованими: для поєднання з художніми елементами зазвичай застосовується натуральне дерево, профлист чи полікарбонат. Зверніть увагу на те, що в’їзна система буде досить важкою, тому для управління варто обрати електричний привід відповідної потужності (наприклад, модель від FAAC або CAME).


Красиві забори з дерева

Натуральні матеріали завжди виглядають ефектно у будь-яких виробах. Дерев’яний паркан – це найкраще рішення для огородження території будинку з екодизайном. Напевне, вас вже цікавить, як конструкція поводитиме себе під час експлуатації. Одразу зазначимо, що правильно оброблена деревина слугує достатньо довго. Її просочують спеціалізованими захисними розчинами, які перешкоджають гниттю, розсиханню та загорянню, а також відганяють паразитів. Однак у таких виробів усе ж є один недолік: вони потребують обов’язкового фарбування не рідше ніж 1 раз на 5 років.

Дизайн огорожі з дерева може бути дуже привабливим. Коли при виготовленні конструкції комбінують різні породи – це виглядає стильно та цікаво. В якості декору зазвичай виступає декоративна різьба та ковані елементи ручної роботи.

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ ЗА 5 ХВИЛИН


Огорожі з профнастилу

На перший погляд, забори з металопрофілю мають небувалу кількість переваг, серед яких:

  • Невисока ціна;
  • Довговічність та практичність;
  • Звукоізоляція;
  • Несхильність до корозії;
  • Простота в обслуговуванні.

Однак є також і декілька «але», які можуть відмовити вас від вибору паркану з профнастилу. По-перше, не усім подобається простий зовнішній вигляд виробу та мінімальний вибір декорів для нього. По-друге, під впливом вітру забор починає вібрувати, видаючи характерні звуки. Якщо огорожа буде знаходитись дуже близько до будинку, ви час від часу можете чути неприємний шум.

ВИКЛИКАТИ СПЕЦАЛІСТА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР 


Підіб'ємо підсумки

Спираючись на досвід, ми зазначимо, що найбільш надійним та практичним рішенням стане огородження з металу, а саме – кований паркан. Захисна конструкція такого типу є найбільш міцною, також вона не боїться жодних погодних умов, не іржавіє та може мати будь-який дизайн. Якщо ви не хочете відкривати територію для огляду, обирайте огорожу з суцільним заповненням.

ОФОРМИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ


Як замовити ковані забори з доставкою та монтажем в Україні?

Зверніться до консультантів інтернет-магазину brama-market.lviv.ua у будь-який зручний спосіб: за допомогою форми заявки на сайті або за телефоном +38 (050) 160-46-11. У менеджерів можна дізнатись вартість виготовлення кованих огорож та отримати відповіді на будь-які запитання. Якщо ви бажаєте особисто поспілкуватись з фахівцями та ознайомитись з асортиментом запропонованої продукції – завітайте до виставкових салонів «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Зв’яжіться із нами, щоб дізнатись адресу найближчого шоу-руму.


Виробництво - Монтаж - Сервіс

brama-market

Немає коментарів
Додати коментар