5 корисних порад, які поможуть обрати автоматичний електропривід для розпашних воріт

Ручне керування вуличною конструкцією зазвичай доставляє багато незручностей. Особливо це стосується двостулкових розпашних воріт з ковкою, виготовлених з важкого металу. Якщо у вас постало питання стосовно автоматизації в'їзної системи, варто зрозуміти, який пристрій якнайкраще підійде для управління. Всю необхідну інформацію для здійснення вірного вибору ми надамо просто зараз.

avtomatika dlya bram

№1. Визначаємось із типом приводу

Для розпашних конструкцій існує 3 варіанти пристроїв з різними можливостями:

  • Лінійна автоматика, наприклад, CАМЕ ATI 3000 A, забезпечуватиме легке відкриття полотна у зовнішній бік прорізу. Задня частина виробу закріплюється на опорному стовпі. За допомогою черв’ячного валу з нею з’єднується рухомий елемент, що здійснюватиме пересування стулки.
  • Підземний пристрій призначено для інтенсивного керування важкими полотнами. Установка виконується під стулкою в спеціальній траншеї. Корпус такого пристрою обробляється особливим чином для захисту від корозії. Великий попит має модель Nice M-FAB 3010.
  • Важільна автоматика, така як FAAC 390, складається з приводу механічного типу та шарнірного елементу, який кріпиться до полотна.


№2. Обираємо виробника

Пристрої найвищої якості пропонують відомі італійські заводи FAAC, CАМЕ та Nice, а також провідний німецький бренд Hormann. Вони поставляють виключно перевірену продукцію та надають гарантію на неї. До нас часто звертаються з питань заміни китайських приводів, що вийшли з ладу, на нові. Сподіваємось, що невтішний досвід інших клієнтів допоможе уникнути помилки при покупці автоматики.

elektropryvod dlya vorit

№3. Пам’ятаємо про важливі технічні аспекти

Для того, щоб електричний привід для воріт працював правильно, він повинен мати певну силу тяги та потужність. Ці показники залежать від габаритів конструкції, тому їх обов’язково вказують в характеристиках виробів. Однак для того, щоб система функціонувала без збоїв за будь-яких умов (під час сильного вітру, злив, снігопадів), слід купувати автоматику для брам з більшою вагою, ніж фактична (приблизно на 250 кг).


|Варто відзначити! Пристрої можуть мати напругу 200В і 24В. Останні можна оснащувати акумуляторами резервного живлення на випадок відключення електроенергії.

avtomatika dlya rozpashnih voritnyh system

№4. Визначаємо необхідну інтенсивність роботи

На вибір даного показника впливає частота використання в’їзної системи. Якщо привід буде встановлюватись на побутову конструкцію – для нього вистачить від 30 до 50% інтенсивності. Промислові моделі слід обладнувати автоматикою з більшим показником – в залежності від того, скільки циклів на день вони звичайно виконують.

№5. Вирішуємо, які функції

повинен мати пристрій

Якщо встановити на конструкцію датчики руху або фотоелементи, стулки не будуть зіштовхуватись із перешкодами в зоні їх ходу. Дуже зручною опцією являється автоматичне закриття: брама зачиниться сама, якщо ви, виїхавши за межі території, не зробите цього самостійно.

znyzhka

Як замовити привід для розпашних воріт

з доставкою та монтажем?

Потрібну модель автоматики можна завжди знайти в каталозі онлайн-магазину brama-market.lviv.ua. Якщо ви ще не здійснили вибір – телефонуйте нашим консультантам за номером +38 (067) 348-83-99 або відправляйте запит на зворотній дзвінок. Ми підберемо найкращий пристрій для вказаної конструкції, доставимо та встановимо його якнайшвидше! Бажаєте побачити роботу приводів та порівняти їх між собою? Завітайте до шоу-румів «БРАМА МАРКЕТ» у Львові, Івано-Франківську, Одесі, Києві, Харкові та Дніпрі.

brama-market

Немає коментарів
Додати коментар