Ворота Wisniowski Prime – преміальні ворота від європейського виробника

В’їзні конструкції від польського заводу Вішньовські – це поєднання сучасних технологій, якісних матеріалів та найкорисніших функцій. Якщо ви хочете поставити секційні гаражні ворота з найкращими характеристиками – неодмінно ознайомтесь з серією виробів Prime, які досі не мають жодного аналогу на міжнародному ринку. «БРАМА МАРКЕТ» із задоволенням розповість про переваги підйомних систем у цій статті.

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ ЗА

ВЛАСНИМ РОЗМІРОМ


Розглянемо особливості підйомних систем

Установка автоматичних польських воріт преміум-класу дозволить зробити гараж не тільки привабливим зовні та зсередини, а й зберегти в ньому максимум тепла. Виробник розуміє, що підтримання мікроклімату в паркувальному приміщені є досить важливим, особливо в тому випадку, коли воно знаходиться на цокольному поверсі будинку. Саме тому спеціалістами Wisniowski були розроблені унікальні сендвіч-панелі Innovo с замкнутим контуром, які мають наступні переваги:

  • Товщина полотна складає 60 мм, що в даний час є рекордним показником;
  • Кожна окрема панель має коефіцієнт віддачі тепла 0,33 Вт/м²∙К, завдяки чому відповідний показник усієї конструкції не перевищує 0,79 Вт/м²∙К.


Окрім «сендвічів», скорочення тепловіддачі забезпечують особливі еластичні ущільнювачі, що знаходяться майже скрізь. Вони розташовані з обох боків полотна, зверху (біля одвірка), знизу (в місці дотику до підлоги) та навіть з внутрішньої сторони в місцях з'єднання секцій.

Базова комплектація воріт під стелю передбачає велику кількість елементів безпеки, серед яких можна знайти:

  • Захисний короб для торсійного механізму;
  • оптичні датчики;
  • захисні кришки на вертикальних напрямних;
  • фотоелементи;
  • захист від розриву троса;
  • автоматику.Дизайн воріт для будинку Prime

Конструкції, представлені в даній лінійці, входять до фірмової колекції Home Inclusive від Wisniowski. Окрім в’їзних систем, вона включає в себе огородження та вхідні двері. Поєднавши всі колекційні елементи, ви зможете створити досконале стилістичне оформлення будинку та двору. Для забарвлення сендвіч-панелей пропонується більш ніж 200 відтінків з палітри  RAL на будь-який смак. Також існує можливість надати стулці цікавий креативний колір, який створюється завдяки методу облицювання. Серія ексклюзивних відтінків містить 29 різноманітних варіацій. Всі красиві дизайнерські ворота Prime виготовляються у мінімалістичному стилі, тому зазвичай їх облаштовують гладкими секціями або панелями з текстурою «пісок» або «натуральне дерево». Додатково можна прикрасити полотно дизайнерськими наклейками, а от замовляти вікна та калитки ми не радимо – таке оснащення може збільшити втрату тепла.

ОФОРМИТИ КОМПЛЕКТ ГАРАЖНІ+ВУЛИЧНІ 

ЗІ ЗНИЖКОЮ 250 ЄВРО 


Як замовити ворота Wisniowski Prime в Україні?

Придбати унікальну в'їзну конструкцію преміум-класу можна просто зараз! У цьому допоможе форма заявки на сайті brama-market.lviv.ua. Ми гарантуємо, що терміни виготовлення воріт на замовлення будуть найкоротшими. Також в нашому магазині ви можете обрати електричні пристрої для керування гаражними та вуличними системами від провідних брендів Nice, FAAC, CAME, BFT, Hormann, DoorHan і не тільки. Щоб побачити зразки продукції на власні очі – приїжджайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ» у Львові, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Дніпрі або Одесі. Кожному гостю надається особлива знижка!


Працюємо для вашої зручності

Немає коментарів
Додати коментар