Ворота на автомийку промислового типу - які краще замовити та що таке антикорозійний пакет

Промислові секційні ворота не дарма являються окремим видом в'їзних систем. На виробництві їх наділяють певними характеристиками, що надають механізмам більшої витривалості. Однією з їх особливостей є можливість використовувати вироби в жорстких умовах та піддавати їх агресивній дії води, полірувальних аерозолів та інших хімічних засобів. Чи підійде така система для автомийки з інтенсивним клієнтопотоком? Чи можна покращити механізм та зробити його ще більш надійним? «БРАМА МАРКЕТ» знає відповіді на ці запитання та надасть їх просто зараз.


 

Обираємо підходящу конструкцію


Гарні відгуки мають підйомні ворота для автомийки виробництва DoorHan, які обладнано скляними вставками. Окрім того, що конструкції розраховані на роботу в специфічних умовах, існує можливість покращити їх характеристики. Подовжити строк служби механізмів допомагає спеціальний антикорозійний пакет, розроблений фахівцями чеського заводу. Всі деталі, що входять до нього, обробляються методом електрохімічного цинкування. На виробах з'являється невидима кристалічна решітка, яка захищає елементи від появи іржі на молекулярному рівні.


Читайте окрему статтю про протипожежні ворота складного типу на виробництві;


З чого складається антикорозійний комплект?


1. Торсійна пружина. Її послідовно вкривають трьома захисними шарами, які не дозволяють волозі та хімічним засобам вплинути на матеріал. Кожен шар покриття має свої особливості:

  • Спочатку пружину оброблюють цинковим розчином, який захищатиме від іржавіння та негативної дії електричної напруги;
  • Другий покриваючий розчин виконує функцію зв'язування всіх нанесених шарів у єдиний захисний комплекс;

  • Останнім пунктом стає обробка з використанням особливого хімічного складу, який перешкоджає утворенню корозії, а також збільшує строк служби торсійної пружини.

2. Напрямні. Їх виготовляють з нержавіючої сталі, застосовуючи метод холодного прокату. Для більшого захисту та надання виробам привабливого вигляду на них наносять порошкове покриття.

3. Бічні кришки.

4. Нержавіючі троси.

5. Бічні сталеві опори та петлі з порошковим покриттям.


Ворота з антикорозійним пакетом ми встановлювали на елінгу в київській області, повний опис вже тут. 


Відповідаємо на запитання,

що цікавлять наших клієнтів:


1. Якщо замовити ворота Дорхан з автоматикою, який привід краще обрати?

Чеський завод випускає механізми власного виробництва, які добре синхронізуються з ворітними системами. Як показує досвід, найкраще себе зарекомендувала італійська автоматика CAME, Nice та FAAC.


Ще залишились запитання? Телефонуйте нам!

Zadati pitannya menedzheru

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ 

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ 


2. Чи існують промислові ворота Алютех або Рітерна з антикорозійним пакетом та що туди включено?

Так, для даних систем вже створюють цей тип комплектації. Ryterna, наприклад, пропонує пакет з роликовими осями, тросами та петлями з гальванізованої сталі. Для замовлення доступна і розширена комплектація.


3. Сьогодні побачив багато фотографій воріт з вікнами. Чи потрібні вони на автомийці?

Все залежить від особистих вподобань, на нашу думку віконця гармонійно доповнюють дизайн полотна. До того ж, вони приносять користь, пропускаючи природне вуличне світло в приміщення.  Таким чином ви зможете скоротити витрати на електроенергію, значно зменшивши час роботи ламп.


Про нестандартний дизайн великих воріт ми писали раніше. 


ОФОРМИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ

Як замовити промислові ворота у Львові?


Звертайтеся до спеціалістів brama-market.lviv.ua - отримуйте моментальний розрахунок вартості та професійну консультацію. Вигідно купити ворота для автомийки можна безпосередньо у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ» у Львові. Для клієнта, який завітав до нас, гарантовано діятиме персональна знижка! Спеціалізований шоу-рум знаходиться за адресою: вул. Тичини 2-Б, офіс 3.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 

VulichnI brami z proflista Avtomatka dlya vorIt


ROLETNI BRAMI DLYa GARAZhA

Немає коментарів
Додати коментар