Яку зашивку обрати для відкатних воріт з хвірткою?

Власники дачних ділянок турбуються про надійний захист своєї приватної території. Основні вимоги до воріт у двір від клієнтів «БРАМА МАРКЕТ» - стійкість до несприятливих кліматичних умов, комфортна експлуатація та довговічність всіх складових в’їзної системи. Та чи бувають конструкції, які поєднують в собі всі ці характеристики? Звісно! Не будемо тягнути час і перейдемо до цікавих подробиць.


 

Зсувні системи, що гарантують

зручність та безпеку


Одним з найкращих рішень для дачі безумовно стає установка воріт з профнастилу. Відгуки, які вони мають, вкотре підтверджують якість та надійність роликових систем.  Розглянемо основні фактори, завдяки яким ці механізми стали улюбленими у більшої кількості замовників.


  1. Користуватись системою можна не один десяток років. Стулку воріт виготовляють з щільного матеріалу, який додатково вкривають спеціальними полімерами. Вони захищають полотно від безлічі негативних чинників: впливу ультрафіолету, дії вологи, сильних морозів та різких перепадів температури. Якщо ви будете дотримуватись основних правил користування механізмом, він безперебійно служитиме протягом 20 років.
  2. Приємна ціна. Виготовлення консольних воріт на замовлення стане набагато дешевшим за купівлю кованих конструкцій чи полотен з «сендвічу». Не дивлячись на невисоку вартість профлиста, його якісні показники знаходяться на гідному рівні серед інших видів заповнення.
  3. Неперевершена компактність. Напевно, ви бачили, як незручно заїжджати у двір, маючи розпашну систему. Особливо це помітно під час снігопадів, коли в’їзд доводиться відкопувати. З розсувним механізмом, полотно якого ходить в площині паркану, ви забудете про втрату часу та дефіцит вільного простору у дворі.

  1. Невелика маса. Вона стає великим плюсом під час транспортування та установки системи, особливо якщо ви хочете зробити відкатні ворота своїми руками. Додаткова перевага – можливість придбати якісний та недорогий електропривід. Для управління легким полотном не потрібно встановлювати дуже потужну автоматику, а отже витрачати забагато коштів на керування не доведеться.
  2. Зручний вхід. Коли виникає необхідність потрапити на територію пішки, не треба відкочувати полотно. Достатньо замовити зсувні ворота з хвірткою оптимального розміру – тоді ви зможете швидко зайти у двір.

Види зашивки та оформлення


Оберіть один з трьох способів заповнення полотна за смаком. Існують наступні варіанти зашивки:


  1. Однобічна. Профільний лист зафарбовують лише зі сторони, що виходить на вулицю. З іншого боку таке полотно виглядає не дуже гарно, однак це компенсує низька ціна виробу.
  2. Двобічна. В цьому випадку стулка матиме подвійну зашивку, що ущільнить її та зробить більш міцною та довговічною. Вона має привабливий вигляд з обох сторін, але коштує дорожче.
  3. Комбінована. Найбільш цікавий дизайн буде у полотна, доповненого кованими елементами: наприклад, візерунчатими решітками з гострими наконечниками. Варіанти комбінованого декорування можна побачити на фотографіях відкатних воріт з ковкою.

 ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Колір стулки ви обираєте у відповідності до власних побажань: в каталозі RAL надано безліч відтінків на будь-який смак. Також можна виконати на полотні декорування під деревину, яке виглядає найбільш виграшно з доповненням елементами художньої ковки.


До нас надійшло нове запитання. Відповідаємо:


Я хотів би встановити електричний привід на зсувну систему, бажано не китайський. Орієнтовний бюджет – 12 000 грн. Можна знайти щось гідне за цю суму?

Ми можемо порадити конкретну модель, коли знаємо вагу стулки, якою потрібно керувати. Якщо у конкретному випадку вона не перевищує 400-500 кг, ви можете придбати високоякісну автоматику італійського виробництва. Рекомендуємо обрати привід від CAME, Nice або FAAC.


Ще залишились запитання? Телефонуйте нам!

Zadati pitannya menedzheru

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Де можна замовити зсувну систему на роликах з установкою в Україні?


Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті brama-market.lviv.ua, чи лишіть запит на зворотній зв’язок. Міста, в яких можна купити відкатні ворота: Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне і не тільки. «БРАМА МАРКЕТ» в Україні має безліч виставкових салонів, де можна побачити безліч зразків та укласти договір. Спитайте у наших менеджерів найближчу до вас адресу та отримайте гарантовану знижку під час візиту!


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:

VulichnI brami z proflista Avtomatka dlya vorIt


roleti dlya garazha

Немає коментарів
Додати коментар