Особливості та переваги використання секційних гаражних воріт Ryterna

vorota v instagram


Кожному сучасному автолюбителю знайома проблема вибору хороших підйомних воріт на гараж. Вони мають бути практичними, зручними і мати приємний зовнішній вигляд. Один з найкращих варіантів — секційні ворота. Сьогодні поговоримо про ворота з Литви — ТМ Ryterna.

Такі моделі чудово підходять як для домашнього використання, так і для паркінгів. Використання якісних матеріалів, та надійних технологій виготовлення гарантують довгий строк служби цих моделей. Їх установка можлива в приміщеннях з різними розмірами проємів.


vorota Ryterna v ternopoli vorota Ryterna v ternopoli


Особливості конструкції Ryterna

Основу конструкції складає пінонаповнене металічне полотно. За допомогою петель кожна секція надійно скріплюється одна з одною. Вони розташовані таким чином, що виключається ризик защемлення пальців. З двох боків використовується направляючі, по котрим ворота пересуваються.

Конструкція насправді нескладна, але при монтажі рекомендується користуватись послугами професіоналів, оскільки правильність його —питання вашої безпеки. Проводити установку самостійно можна за умови наявності необхідних для цього знань та умінь.Кожна деталь конструкції відповідає європейським стандартам якості, тому можна бути впевненими в їх надійності.  До речі, контролювати технічний стан можна навіть самостійно, достатньо візуально проглянути стан воріт, оскільки тут використовується принцип відкритого доступу.

 

Основні характеристики секційних моделей

Параметри

Показник

Матеріали кріплень, фурнітури та направляючих

Оцинкована сталь

Товщина сендвіч-панелі

40 мм

Товщина стінки панелі

0.4-0.7 мм

Товщина направляючих (метал)

1.5 мм

Кількість робочих циклів

До 25 000

Габаритні розміри

Можливе виготовлення під замовлення

 

Переваги використання роллетних воріт

Товщина сендвічів гарантує надійну теплоізоляцію приміщення, тобто це теплі ворота для гаражу. Окрім того, такий розмір перешкоджає несанкціонованому проникненню до приміщення. Шум не дозволить навіть спробі злому пройти непоміченій.

Розмір направляючих та механічних елементів механізмів воріт перешкоджає розхитуванню воріт. Навіть через кілька років частого використання непомітно ніяких коливань. Завдяки використанню оцинкованої сталі зникає ризик пошкодження від корозійних процесів.


ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Prikladi foto vorIt ta vstanovlenoYi avtomatiki

 

Отже до переваг можна віднести:


  1. Надійність та довговічність ворітної системи.
  2. Замовлення роллетів з нестандартними розмірами.
  3. Захищеність приміщення від злому.
  4. Зберігання комфортної температури всередині приміщення.
  5. Можливість обрати стильний дизайн, який ідеально впишиться в екстер’єр.


 

Zamoviti domokomplekt zI znizhkoyu LvIv


 ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Скільки коштують ворітні системи від  Ryterna?

Ціна перш за все залежить від розмірів воріт, оскільки чим більші габарити — тим більше витрачається матеріалів. Далі впливає вибір дизайну, якщо бажаєте, щось нестандартне, то ціна може збільшитись. Ну і наостанок має значення, встановлення додаткових функцій, наприклад, врізної хвіртки.


Ціни на ворота в стандартній комплектації

Розмір (мм)

Ціна (€)

2500х2000

600

2800х2500

730

3500х2200

760

 

Відповіді на популярні питання


1. Який використовується механізм балансування в воротах Рітерна?

Виробник пропонує торсійний механізм з робочим ресурсом до 25000 повних циклів. Другий варіант — пружини розтягування, їх ресурс сягає 15000 циклів.

 

2. Які існують варіанти панелей?

Рітерна пропонує 7 типів: Slick (гладка); TopRib (верхня смуга); MidRib (широка смуга); Rib (смуга); MacroRib (дрібна смуга); MicroRib (дуже дрібна смуга); Cassette (филенка).

 

3. Чи захищають ворота від холоду?

Так, кожна панель має товщину 40 мм й пінополіуретанове заповнення, що не дозволяє теплу виходити з приміщення. А оскільки зовнішній та внутрішній металеві листи змикаються — відсутній «місток холоду».


ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ:

Задати питання менеджеру в Івано-Франківську


ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Де в Тернополі можна замовити ворота Рітерна?

Вже зараз ви можете придбати модель, що сподобалась зробивши замовлення в інтернет-магазині. Виникли питання? Телефонуйте за номером — +38(067)348-83-99 або +38(050)160-46-11. Ми також завжди чекаємо на вас в офісі «БРАМА-МАРКЕТ» в Тернополі.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:

VulichnI brami z proflista Avtomatka dlya vorIt


ROLETNI BRAMI DLYa GARAZhA

Немає коментарів
Додати коментар