Правила зведення гаражу своїми руками для установки гаражних воріт

foto vstanovlenih vorIt v KiEvI

Мрію про будівництво власного гаражу бажає здійснити кожен, і це можливо. Треба лише знати головні етапи та правильно виконувати інструкції, щоб установка гаражних воріт не перетворилася на перебудову. Сьогодні «БРАМА МАРКЕТ» розповість, як зробити фундамент, звести стіни, та скільки місця потрібно відвести на перемичку.


pIdgotovka garazhnogo proEmu dlya ustanovki avtomatichnih vorIt montazh sektsIynih garazhnih vorIt v KiEvI


Готуємо основу для фундаменту


Перше, що треба підготувати – це фундамент. Його глибина становить від 50 до 70 см, а його рівень повинен розташовуватися нижче точки промерзання. Глибина цієї точки залежить від типу ґрунту – глиняного або піщаного. Є варіант звести стрічковий фундамент, для якого потрібно попередньо вирити траншею. На твердому ґрунті фундамент зводять вище наземної частини гаражу. Підземну частину бетонують у траншеї.


Заливаємо підлогу та виводимо рівень


Для цього знадобиться утрамбувати пісок товщиною шару десь 10 см. При виконанні цього етапу робіт слід створити нахил в 2-3 градуси у напрямку до воріт гаража. Це потрібно для того, щоб вода, яка потрапить всередину, могла без перешкод витекти. Далі пісок покривають шаром руберойду або іншим гідроізоляційним матеріалом. На цей матеріал укладається бетонна суміш шаром в 15 см.

Щоб фундамент був міцним, його краще зміцнити арматурної сіткою. Підлогу необов'язково виконувати з бетону, можна використовувати цемент. Для цього на майданчик укладіть шар перемішаного щебню. Потім добре утрамбуйте та залийте цементом у два етапи:


shema montazhu sektsIynih garazhnih vorIt v KiEvI


  • перший шар не повинен бути товщим за 4-5 см. Через кілька днів укладають другий шар розчину, його консистенція повинна бути рідшою;
  • товщина другого шару цементу повинна варіюватися між 2 та 3 сантиметрами. Для цього етапу можна купити наливну суміш, яка вирівнюється самостійно.


ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАДИ РОБІТ:

Prikladi foto vorIt ta vstanovlenoYi avtomatiki


Будуємо стіни


Для будівництва стін краще використовувати блоки, цеглу або монолітний бетон. Краще не використовувати сипучих матеріалів, на яких складно буде зафіксувати металевий каркас. Кладка робиться в одну цеглину. Нерівні стіни краще оштукатурити всередині. На штукатурку укласти фінішне покриття - фасадну дошку або облицювальну плитку.


Параметри проєму, необхідні для встановлення автоматичних гаражних воріт:

Висота перемички: для невеликих воріт з пружинами розтягування без автоматики

100 мм

Для маленьких воріт з автоматикою

150 мм

Для великих воріт з хвірткою або автоматикою

250 мм

Ширина бічних пристінок

120-140 мм

 

vulichnI vorota zI znizhkoyu KiYiv 

 ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ 


Ще більше корисної інформації! 3 відповіді на ваші запитання:

 

1. Що робити, якщо у гаражі мала перемичка, а мені потрібно встановити великі ворота з автоматикою?

Необхідно дороблювати проєм або використовувати низький монтаж. У цьому випадку торсійні пружини будуть відведені в глибину приміщення.

 

2. Як виміряти глибину гаражу для високого та низького типу монтажу?

Для низького типу: до висоти додати 550 мм, для високого працює формула: висота – (перемичка + 265 мм) + 850 мм.

 

3. Що означає «дороблювати проєм»?

Це коли поверх існуючого проєму накладають п-образний каркас з відведенням необхідних відстаней перемички та заплічників. Це робиться у випадках, коли висоти стелі недостатньо, або притолоки немає зовсім.

 

ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ:

Zadati pitannya menedzheru v KiEvI

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ


Де замовити автоматичні ворота з установкою у Києві?

 

Для розрахунку ціни виготовлення гаражних або вуличних брам звертайтеся до менеджерів за телефонами або прямуйте до виставкового офісу «БРАМА МАРКЕТ» у Києві. Ми знаходимося за адресою: вул . Нахімова 86. Наша монтажна бригада підготує гараж та встановить автоматику та аксесуари.  На ворота з електроприводами Nice та Came діє розширена гарантія на 5 років.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:

VulichnI brami z proflista Avtomatka dlya vorIt


ROLETNI BRAMI DLYa GARAZhA

Немає коментарів
Додати коментар