Чому вуличні відкатні та розпашні ворота у Рівному мають бути оцинкованими?

Що таке гаряче цинкування для відкатних та розпашних воріт у Рівному?


Сьогодні ми поговоримо про такий метод обробки воріт, як гаряче цинкування, або гаряча оцинковка. Виробництво воріт передбачає таку обробку готових виробів. Які переваги має цей метод та для чого, власне кажучи, застосовується? Наші салони воріт в кожному центрі області – Ужгород, Чернівці, Львів. Доставка територією України – безкоштовна. На brama-market.lviv.ua вас чекає багато цікавого, знайомство з фото та відео оглядами, коментарями та відгуками наших клієнтів.


ковані брами Львів


Гаряче цинкування є простим та ефективним засобом захисту сталевої конструкції. Однак металургійні процеси, що протікають при цьому, виявляються досить складними. Цинкове покриття створюється за рахунок реакції між залізом та цинком, в результаті якої створюється міцний та стійкий сплав. У нашій технології ми пішли далі ти використовуємо цинк у поєднанні з нікелем. Нікель підвищує пластичні якості металевого розплаву, робить покриття більш гладеньким та блискучим, підвищує його антикорозійні властивості.Підготовка конструкції відкатних та розпашних воріт до цинкування у Рівному


З чого розпочинається процес цинкування? Процес підготовки до цинкування включає до себе 7 хімічних маніпуляцій, які стосуються технологічного циклу, що забезпечує відповідну адгезію покриття з поверхнею металу. Процес цинкування проходить у особливій технічній ванні методом занурення за температурних показників сплаву 425 градусів за Цельсієм з використанням нового цинково-нікелевого сплаву, котрий здатен забезпечити високу якість покриття.

Унікальність цинкового покриття виявляється в тому, що воно створює не тільки антикорозійний бар’єр, товщиною від 80 до 120 мкм, але  також забезпечує електрохімічний захист сталі. Остання відома у якості «жертовного» захисту, оскільки цинк «жертвує» собою заради того, щоб захистити сталь, на яку його нанесли. Цинк буде продовжувати діяти подібним чином до найостаннішого атому.


ворота ковані оцинковані Рівне


Особливості догляду за відкатними та розпашними брамами в місті Рівне


Практика нам здатна показати, що за час «життя» виробу з чорного металу необхідно повторно фарбувати його не менше, ніж 3 рази, що у промислових умовах обтяжливе по причині численних додаткових витрат, враховуючи навіть тимчасову зупинку виробництва.

Сучасні підйомно-транспортні механізми лінії та конструкція спеціальної ванни гарантують, що відбудеться рівномірне покриття металу товщиною від 80 до 120 мкм. Висока якість покриття контролюється, згідно зі стандартами ISO 9001-2001. Покриття відповідає нормативам таких документів, як: вітчизняних та зарубіжних ГОСТ 9.307-89, ИСО 1461-89, СТ СЭВ 4663-84, В8-729, АSТМ-А123. Також – забезпечує гарантію експлуатації виробів, котрі цинкуються, до 30 років. Купуйте на нашому сайті від виробника воріт гаражні ролети, брами ковані, складні та підйомні, ролети.Таким чином, не зважаючи на те, що цинкове покриття від самого початку є більш дорогим, ніж лакофарбове, у розрахунку на тривалість життя виробів у 25-30 років, воно виявляється в кілька разів доступнішим, так як не потребує ремонту на контролю, в той час як лакофарбове покриття потребує постійного огляду та періодичних ремонтних робіт. Саме тому гаряче цинкування давно вже вважається найбільш ефективним способом захисту виробів від корозії  та визнане у якості міжнародного стандарту. 


Немає коментарів
Додати коментар