Автоматика для розпашних воріт FAAC Італія за найнижчою ціною в Вінниці 7250 грн

Автоматика на розпашні ворота FAAC тепер за доступною ціною і у Вінниці


Багато хто сьогодні звертає увагу на розпашні ворота для гаража. Причина? – простота конструкції та ефективність роботи. Якщо ви встановили для себе розпашні ворота на гараж, то виникає наступне питання – а як ними краще користуватися? За допомогою автоматики, або ж відчинять руками?

Якщо ж вам ближче варіант з автоматичним способом керування, то вам буде цікаво прочитати нашу статтю, а якщо ви відчиняєте ворота вручну, то, можливо, будете прагнути скористатися перевагами автоматичного керування воротами. На brama-market.lviv.ua багато цікавого, актуальні ціни, оновлення товару, акції щодня. 

Обираючи виробників автоматичних систем, звертайте увагу на торгові марки, що давно присутні на сучасному українському ринку. Такі компанії користуються гарними відгуками.


автоматика на розпашні ворота вінниця


Лідируюча позиція в цьому – у італійської компанії-виробника автоматики на гаражні ворота - FAAC. Автоматичні системи від італійської компанії широко відомі у країнах близького та далекого зарубіжжя. Доставка Україною – Вінниця, Одеса, Чернівці.

У чому ж полягає секрет успіху даної компанії? Вірогідніше всього, що це сукупність декількох чинників, а саме:

  • Доступна ціна;
  • Надійність;
  • Висока якість продукту.Принцип робити, технічні характеристики автоматики на розпашні ворота FAAC у Вінниці


Якщо ви раніше не ставили собі запитання про те, як правильно підібрати автоматику на розпашні ворота, то наша інформація буде для вас надзвичайно важливою. Ви зможете не лише розширити власних кругозір, але й ще зможете зорієнтуватися з тим, що саме вам треба обирати. Існує 2 види автоматичних пристроїв на розпашні ворота, це:

  • Автоматика важільна;
  • Автоматика лінійна.

У автоматики лінійної простий принцип функціонування: відкриття та закриття ворітних стулок відбувається за допомогою зафіксованих штоків з механізмом черв’ячного типу. Цей механізм допомагає змінювати довжину, а саме, що ми маємо на увазі – висуватися чи засуватися.


купити розпашні ворота


Привід на ворота розпашні від італійського виробника FAAC – чудовий вибір для воріт у Вінниці


Приводи важільних автоматичних систем мають вигляд зігнутої руки в лікті, - мають рухомі шарніри, вони здатні змінювати кут поміж 2 важелів, таким чином, стулка рухається – вона здатна закриватися та відкриватися. Приводи лінійні надійні та доступні за ціною.

Важільний привід встановлюють для того, щоб фіксувати ворітну стулку відчиненою, за допомогою кінцевого вимикача або звичайного обмежувача. Встановлення кінцевого вимикача відбувається за умови, що біля гаража розташовується пологий спуск дороги, а саме за воротами.

Для того, щоб перестрахуватися, краще буде встановити обмежувач та кінцевий вимикач разом. Приводи лінійні на ворота розпашні від FAAC, моделі:

  • FAAC 412 для воріт невеликого розміру, зі стулкою 1,8 метри, без використання вимикача кінцевого.
  • FAAC 415 для середніх габаритів воріт, зі стулкою 2,5 метри, за середньої інтенсивності.
  • FAAC 415 VDC для середніх за розмірами воріт, за інтенсивного використання.

2 типи важільної автоматики FAAC на ворота розпашні:

  • FAAC 391 без комплектації вимикачем кінцевим.
  • FAAC 390 з комплектацією вимикачем кінцевим.

Цю автоматику ми рекомендуємо використовувати в основному на невеликі ворота у приватному будинку, або в невеликій компанії з середньою інтенсивністю використання. FAAC застосовує гідравліку на своєму обладнанні, у якості альтернативи розповсюдженому черв’ячному редуктору. В такому випадку гідравлічний циліндр керує штоками.  


Немає коментарів
Додати коментар