Ворота Рітерна - вибір 2016 року!

Виробництва воріт – не просте завдання. Але компанія Рітерна ретельно слідкує за виконанням цього процесу. На виході виходить надійна конструкція, кожна деталь якої продумана до дрібниць. Гаражні ворота виготовляються в Литві з застосуванням замкнутого циклу виробництва. Висока якість виробу є результатів багаторічного досвіду компанії.

З чого складаються самі ворота?
1. Полотно із секцій.
2. Напрямні з металу.
3. Фурнітура.
4. Механізм балансування.

Сендвіч-панелі воріт Ryterna.

Звичайна товщина панелей має товщину приблизно в 40 мм. Вона є оптимально так, як всередині завжди буде тепло. Це відмінний варіант, коли гараж опалюється! Також панель має відмінну захист від защемлення пальців. В якості наповнювач виробник використовує ППУ високої жорсткості. Протяги? Забудьте про це назавжди Інноваційні каучукові ущільнювачі по всьому периметру врятують Вас від цієї проблеми. Також Рітерна використовує особливу порошкову фарбу (до речі екологічно чисту). Спеціальне покриття панелі запобігає появі такого неприємного процесу, як корозія. Полімерне покриття жерсті не менше 25 мкм і ґрунт не менше 8 мкм. Поліуретан для заповнення панелей має високу щільність (47...49 кг/м3), що на виході підтверджується значним вагою 11,2 кг/м2.

Напрямні з металу

Для секційних воріт Рітерна, у яких доставка у Львів, Ужгород, Івано-Франківськ та інші міста – безкоштовно, використовуються направляючі і вертикальні кути для направляючих товщиною від 1,5 мм, а для воріт промислової серії не менше 2 мм. Промисловий варіант оснащується з металом товщиною близько 3 мм

Особливості фурнітури воріт Ryterna

Виробник в процесі складання використовує тільки ті петлі, які були оцинковані. Це запобігає появі іржі! УВАГА! Каддый елемент має логотип компанії! Так що будьте впевнені, що підробка Вам не загрожує.
Ціни на секційні ворота досить високі, так що можете слідкувати за акціями, які постійно оновлюються на нашому сайті. Ми робимо все, щоб наші покупці залишилися задоволені послугами. Вся продукція має необхідну сертифікацію, і гарантію на три роки!

Немає коментарів
Додати коментар