Автоматика для воріт Faac асортимент та характеристики

Історія розвитку компанії FAAC

Свою діяльність компанія FAAC розпочала ще у 1965 році. Завдяки досвіду та прагненню до вдосконалення компанія FAAC стала першим виробником, що поставляє на ринок обладнання вироблене за гідродинамічною технологією. Саме тоді керівництво FAAC розуміло, що якість продукції - єдино вірний шлях розвитку, і обрало цей фактор за головну конкурентну перевагу. Менш ніж за 20 років розвитку (1990 - 2007) компанія запатентувала 42 технічних рішення і продовжує шлях у винаході та впровадженні інноваційних технологій у виробництво.

Сьогодні FAAC Group - це більше тисячі співробітників, торговельні представництва більше ніж в 80-ти країнах і 12 заводів на території країн Європи.

Асортимент компанії FAAC різноманітній та зорієнтований на використання простими користувачами у побутових умовах, а також встановлення професійних систем автоматизації на виробничих та комерційних об’єктах.

За призначенням асортимент компанії можна розділити на 4 групи:

  • системи автоматизації для воріт і шлагбаумів
  • автоматизовані двері
  • паркувальні системи
  • автоматика для ролетних систем і маркіз

Оскільки компанія Брама-Маркет спеціалізується на установці і автоматизації комірних систем, ми докладніше зупинимося на першій категорії продукції FAAC. Одними з головних переваг вибору продукції FAAC є:

Якість збірки та зручне користування. Не дарма слоган компанії FAAC: «Simply automatic». Виробники проектують в дусі «просто і зрозуміло», щоб купивши привід, Ви могли відразу користуватися, а не вивчати мудровані керівництва з програмування та встановлення. Сучасні плати управління вже запрограмовані під виконання конкретних завдань.

Конкурентоспроможна ціна. Виробник пропонує якісну автоматику по порівняно помірними цінами. Оптимізоване виробництво і грамотна система логістики дозволили знизити собівартість і, відповідно, ціну на продукцію. Клієнти FAAC завжди отримують високу якість за прийнятною ціною.

Ціни на автоматику FAAC

Компанія Брама-Маркет пропонує автоматику для гаражних, розпашник та автоматичних воріт за найнижчими цінами в Україні.

Повний комплект автоматики для розпашних воріт зі стулкою до 300 кг обійдеться близько 350 євро.

Автоматика для відкатних воріт FAAC ціна стартує від 300 євро.

Привід секційних воріт ціна - 190 євро.

Переглянути каталог автоматики FAAC з технічним описом та вартістю можна – у розділі автоматика FAAC для гаражних секційних воріт, автоматика FAAC для відкатних воріт, автоматика FAAC для розпашних воріт.

Купити привід для воріт або повний комплект системи автоматизації можна з доставкою в будь-яке місто України: Львів, Чернівці, Запоріжжя, Хмельницький, Ужгород, Стрий, Тернопіль (та інші міста). Ціну на автоматику з доставкою уточнюйте у продавця.

Немає коментарів
Додати коментар