Вибір автоматики для відкатних воріт

Скоро літо, а це найкраща пора для того, щоб навести лад на присадибній ділянці та встановити нові ворота у двір. Якщо Ви є щасливим власником відкатних воріт, та бажаєте автоматизувати їх, ми підготували для вас кілька корисних порад, що допоможуть Вам зробити це швидше та легше. Також звернемо Вашу увагу на кілька технічних моментів та упередити від помилок, які найчастіше здійснюють при виборі автоматики для відкатних воріт.


  1. Чим більше - тим краще.


Це твердження не підходить для характеристики потужності електромеханічного приводу. Потужність приводу повинна відповідати навантаженню, і, в той же час не бути занадто високою. Наприклад, якщо вага воріт - 350 кг, потужність приводу не повинна бути для воріт вагою 1000 кг. Перебільшення потужності згубно позначається на чутливості автоматики при визначенні перешкод (проїжджаючий автомобіль). Велика потужність - ризик завдати значних пошкоджень майну, і сильно деформувати саму конструкцію.


  1. Ще одна поширена помилка - Приводи з великою напругою надійніше (Наприклад, автоматика з двигуном 220 В краще автоматики 24 В).


Двигуни в 24 В найчастіше використовують європейські виробники для того, щоб мати можливість встановити резервний акумулятор на випадок відключення електроенергії. До того ж, автоматика з харчуванням двигуна 24В, як правило, має більш високу інтенсивність навантаження, завдяки тому, що не перегрівається.

Якість автоматики виражається категорією «надійність» і спектром виконуваних функцій:

- Функція «Плавний старт - плавна зупинка»:

Знижує швидкість руху стулок на початку і в кінці робочого циклу. Це необхідно не тільки для безпеки, а й для зниження навантаження на привід. Плюс до цього - ворота працюють тихіше, так як сповільнюється інерція - ворота не б'ють в упори, а плавно заходять в них.

- Функція «Хвіртка» (або режим «Пішохід»):

Потрібна для швидкого закриття воріт, і усунення зайвого навантаження на привід.

- Функція «автоматичне закриття»:

Важлива не стільки з технічної точки зору, скільки з прагненням підвищити рівень комфорту користувача.

- Фотоелементи безпеки:

Мова йде не тільки про безпеку машини, але і про безпеку людей і тварин, що, погодьтеся, куди важливіше.

Вибираючи автоматику, більше орієнтуйтеся не на країну виробника або ціну, а на технічні характеристики і граничні можливості електромеханічного обладнання.

Якщо у Вас є будь - які питання щодо вибору автоматики, дзвоніть нам, і ми з радістю допоможемо зорієнтуватися у правильності підбору приводу та аксессуарів;)

Немає коментарів
Додати коментар