Автоматика для секційних воріт - яка вона буває

В одній з попередніх статей ми вже торкалися теми типу дистанційного використання і підбору автоматики для секційних воріт. Відкритим залишилося питання про те, які типи автоматики існують для даного типу підйомних воріт, їх особливості установки і застосування. Компанія Брама Маркет постачає автоматику для воріт FAAC, NICE, CAME, ROGER

Автоматика для воріт FAAC, CAME, NICE, Львів


Оскільки тема досить обширна, постараємося виділити головну інформацію, яка буде корисна всім користувачам при виборі автоматики.


Тож почнемо. В цілому автоматику для секційних воріт можна розділити на дві категорії, а саме, ланцюгова (стельова) і вальна автоматика.


Перший тип - вальні приводи (або стельові) - застосовуються переважно для воріт побутового призначення, як правило, нижче за ціною і мають обмеження в монтажі.
Привід стельового типу FaacПривід стельового типу Faac
Приводи стельового типу можуть монтуватися на ворота з низьким і стандартним підйомом. Висота одвірок при цьому повинна складати від 20 до 60 см. Інтенсивність роботи такої автоматики зазвичай невисока - від 30% до 50%, але цього цілком вистачає, для того, щоб забезпечити комфортне і довгострокове використання воріт, встановлених в приватних гаражах. Ланцюгова автоматика розрахована на побутове використання в домашніх умовах, тому простіше і менш вимогливим в установці та налаштування, оснащена зручною системою перемикання в ручний режим управління за допомогою ключа або важеля розблокування, що дуже зручно при раптовому відключенні електрики або поломки автоматики.


Вальні приводи - тип автоматики, яка призначена для автоматизації воріт з високою інтенсивністю використання - від 50% до 100% (секційні ворота на будь-яких комерційних об'єктах: сто, мийки, склади, парковки, будівлі логістичного призначення та інше). Таке обладнання більш потужне і може управляти воротами зі значною вагою і габаритами.
Вальний привід для промислових воріт FaacВальний привід для промислових воріт Faac
У технічному описі автоматики практично завжди зазначено обов'язкове або рекомендованої призначення автоматики (побутової привід, промисловий привід). Також необхідно ознайомитися з коротким технічним превью: вага воріт, висота, площа воріт, напруга, споживана потужність, крутний момент, швидкість руху воріт, інтенсивність використання, робоча температура, клас захисту, рекомендовані умови експлуатації, можливості установки та інше. Вальна автоматика розрахована на всі типи монтажу: стандартний, завищений і занижений монтаж.
Потрібно звернути увагу на комплектацію, щоб зорієнтуватися по вартості окремого приводу і повного комплекту автоматики з аксесуарами і пристроями безпеки.

Немає коментарів
Додати коментар