Монтаж та конструкція секційних воріт

Секційні ворота для багатьох - складна і не зрозуміла конструкція, але не зважаючи на досить незвичний вигляд такі ворота достатньо прості у монтажі та користуванні. На загальній схемі показані основні елементи конструкції секційних воріт. Усі секційні ворота можна купити у компанії «Брама-Маркет Львів» поставляються у повному базовому комплекті з усіма необхідними комплектуючими та елементами кріплення. Маючи вдома мінімальний набір інструментів, ворота можливо змонтувати самостійно. До кожного комплекту додається детальна інструкція та схема зі зборки воріт.

А

Вертикальний кут

Г-подібний профіль з оцинкованої сталі. Профіль монтується на стіні, в наслідку на ньому кріпляться напрямні воріт.

В

Кронштейн вала

Кронштейн з вбудованим підшипником. Матеріал - оцинкована сталь. Монтується на стіну. Необхідний для утримання вала з барабанами і пружиною (або декількома пружинами).

З

Вал (пустотілий або суцільний)

Може бути як порожнистим, так і суцільним, як з пазом для шпонки, так і без нього. Матеріал - оцинкована сталь. Монтаж здійснюється в підшипники кронштейнів. Вал тримає барабани і пружини секційних воріт.

D

Торсіонні пружини

Застосовується оцинкована пружина зі сталевого дроту, потрібна для компенсації маси полотна воріт. Коректно відрегульовані ворота легко піднімаються вручну. Ключові харакетристики пружини - габаритний діаметр і довжина, також важливий діаметр самого дроту. З двох сторін пружини стоять заглушки. З одного боку пружина закріплена на валу, з іншого - на кронштейні, закріпленому до стіни.

Е

Кронштейн для торсіонної пружини

У кронштейні присутній паз, сам кронштейн виготовляється з оцинкованої сталі, монтується на стіні, тримає заглушки пружин.

F

Барабан з тросом

Барабан фіксується на валу. Одним кінцем трос кріпиться до барабана, другим - до нижнього кронштейну. Трос потрібен для з'єднання полотна секційних воріт з торсіонної пружиною.

G

Верхній профіль з ущільнювачем

Служить для приховування щілини між стіною і полотном воріт. Профіль виконаний з алюмінію, в ньому знаходиться паз для гумового ущільнювача, призначеного для приховування щілини в місцях прилягання полотна воріт до стін прорізу. Алюмінієвий профіль монтується у верхній частині полотна секційних воріт.

H

Направляючі (Горизонтальна і Вертикальна)

Профіль виконаний з оцинкованої сталі і складається з вертикальної і горизонтальної частини. З'єднання відбувається за допомогою особливої монтажної пластини. Вертикальна і горизонтальна частини (горизонтальна посилена С-профілем) монтуються до вертикального кутку, це надає додаткову жорсткість конструкції. Напрямні виконують одну з найважливіших функцій - переміщують полотно воріт за допомогою закріплених на ньому роликів.

I

Верхній кронштейн

Виконаний з оцинкованої сталі. Закріплюється у верхній частині крайньої секції полотна воріт, включає в себе кронштейн з роликотримачем і, власне, роликом. По краях інших секцій встановлюються бічні петлі з ролікотримачами, а також роликами. Вони з'єднують між собою секції воріт.

J

Засувка

Засувка перешкоджає злому і доступу в гараж. Вона являє собою штир з рукояткою і пружиною. Простий і надійний пристрій, якщо ворота обладнані засувкою, слід стежити за тим, щоб при відкритті воріт вона була відкрита.

K

Нижній кронштейн

Виготовлений з оцинкованої сталі. На відміну від верхнього, нижній кронштейн кріпиться на краю нижньої секції. Також має роликотримач і ролик. Трос воріт одним кінцем кріпиться до нижнього кронштейну.

L

нижній профіль з ущільнювачем

Профіль виконаний з алюмінію. Має два паза для вставки гумового ущільнювача, який служить для приховування щілин і нерівностей підлоги в нижній частині воріт. Профіль кріпиться до нижньої секції полотна воріт.

M

Універсальна ворітна ручка

Ручка виконана з чорного міцного пластику. Як правило, вона встановлюється в саму нижню панель секційних воріт і служить для ручного відкривання воріт. За бажанням, ручка може не монтуватися, проте в даному випадку потрібна наявність автоматики.

N

Врізні вікна

Існують різні види вікон для секційних воріт: зі склопакетом і без, а також різні форми вікон. Можливо вікно як в пластиковій рамі чорного або білого кольору зі склопакетом з акрилу, так і в обрамленні з нержавіючої сталі. Встановлюватися (врізатися) вікна можуть в різних конфігураціях, в різних секціях воріт.

О

Центральна петля

Виготовляється з оцинкованої сталі, служить для з'єднання сендвіч-панелей один з одним. Всі панелі воріт з'єднуються між собою такими петлями.

P

Секція воріт

Секція може бути виконана як з сендвіч-панелі, так і з алюмінієвого профілю зі склопакетами (панорамна). Сендвіч-панель - це багатошарова конструкція з пінополіуретану високої щільності, укладена в сталеву оболонку. Сталь для захисту від вологи та інших зовнішніх впливів оцинкована, має антикорозійне покриття. Пінополіуретан виконує функцію теплозбереження. Поєднання стали і щільного пінополіуретану роблять конструкцію жорсткої, при цьому досить легкою. Полотно секційних воріт може складатися з різного числа секцій в залежності від розміру отвору. Секції можуть поєднуватися один з одним (панорамні і з сендвіч-панелі).

Q

Відбійник (Амортизатор)

Відбійники служать для пом'якшення удару підйомних воріт при їх різкому відкритті (в разі необережності). Розташовуються відбійники в крайній далекій точці верхніх напрямних. Як правило під відбійником розуміється пружинний амортизатор з запасним ходом.

R

Монтажний профіль

Це може бути Г-подібний перфорований профіль або конструкція у вигляді трикутника. Служить для кріплення напрямних до стелі приміщення.


Ми пропонуємо виготовлення секційних воріт нестандартних розмірів та с додатковою комплектацією: хвіртка, монтаж вікон та бокові двері. Доставка воріт проводится траспортною компанією In Time у всі міста в України: Львів, Запоріжжя, Кіровоград, Харків та інші міста.

Немає коментарів
Додати коментар