Правила користування секційними воротами

Правила користування секційними воротами

Секційні ворота на сьогоднішній день - одна з найбільш зручних конструкцій в плані монтажу та в використанні. Вона не має обмежень в установці і може монтуватися в отвори нестандартних параметрів. Зазвичай ресурс пружин механізму побутових воріт розрахований на 25000 циклів, що при рівній кількості відкриттів і закриттів по 4 рази в день складає приблизно до 15-17 років експлуатації, наприклад секційні ворота Алютех Тренд (гаражні ворота Київ можна вибрати на сайті з доставкою по Україні). Але для того, щоб ворота служили Вам довго, необхідно дотримуватися ряду нескладних правил, виконуючи які Ви зможете вберегти ворота від поломок.  1. Якщо Ви керуєте воротами вручну, відкриваючи ворота, не прикладайте надмірних зусиль, які не смикайте за ручку, а піднімайте стулку плавно. Сильні ривки можуть нашкодити деталям кріплень, петлям, пружинам розтягування або торсійоним пружинам.
  2. При використанні дистанційного керування, час від часу не лінуйтеся спостерігати за тим, як рухаються ворота. При русі воріт не повинно бути запинок або вібрацій.


Якщо рух воріт відбувається з деякими порушеннями, появою шумів, скрипів - воротам необхідний терміновий техогляд. Швидше за все, в механізмі воріт не відрегульовані належним чином ролики, пружини або НЕ натягнуті троси.


  1. Якщо на ворота встановлена автоматика, не можна втручатися в роботу воріт перш ніж Ви не вимкнете електропривод. Сучасні системи автоматики передбачають швидке розблокування (за допомогою аварійного важеля або ключа розблокування). Порушуючи роботу автоматики, Ви можете спровокувати зіскок підйомних тросів, обрив тяг, розрив ланцюгів і більш серйозні поломки.
  2. Будь-яка конструкція воріт, будь-то автоматизовані ворота чи ні, має потребу в регулярному технічному обслуговуванні. Мінімум з того, що Ви можете зробити - це регулярно стежити за чистотою механізму (роликів, петель і направляючих).
  3. Як правило, автоматичні ворота оснащені надійними пристроями виявлення перешкод, однак це не означає, що можна нехтувати власною безпекою. Ніколи не стійте і не проходьте під воротами до тих пір, поки вони не закінчать рух. Якщо людина опинилася притиснутою до ворыт, і підняти стулку за допомогою приводу не вдається, розблокуйте ворота і підійміть полотно вручну.
  4. Не володіючи спеціальними навичками, досвідом, і не маючи в арсеналі необхідних інструментів, ніколи не намагайтеся виправити поломку самостійно, а зверніться за допомогою до професіоналів.Виконуючи ці нескладні правила, Ви зможете уникнути практично всі проблеми, пов'язані з поломками і передчасним зносом механізму секційних воріт.

Немає коментарів
Додати коментар